Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam Warsztat u Krzynola - okolice Trójmiasta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Jakie mody z powodzeniem przeprowadzaliście w tym warsztacie? Proszę o namiar
    Moja Octavia II Combi 1.6 Mint Anthracit - "odmintowiona"

    Komentarz


    • #27
      sparrov, witaj, nie ma czegoś takiego niepowodzenie :wink:, co można zrobić poczytaj Tuning, modyfikacje i przeróbki, wtedy wystarczy decyzja i kontakt na PW z Forum - Octavia Club Polska , życzę miłej lektury
      Jeśli nie chcecie zrezygnować z radości picia kawy, ale chcecie dbać o zdrowie, rozwiązanie znajdziecie tutaj. www.zbyszek.ganodermakawa.pl

      Komentarz


      • #28
        Krzysiu wielkie dzięki za TPMSa! :banan wszystko działa ... Wszystkim POLECAM krzynola (i tym z Trójmiasta i tym z poza), Jego fachowość przewyższa o niebo "fachowców" z ASO. W planach kolejne mody m.in. czujnik wycieraczek, nagrzewnica, no i chyba największy w moim przypadku - ori ksenony. Koledzy, nie krępujcie się, a kontaktujcie w każdej sprawie, Krzysiu to Fachowiec przez duże "F".
        OII 1,4 TSI CAXA blekmiedzik

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez wow
          miałem zaszyt zawitac do osławionego garazu !
          A gdzie ten garaż się mieści?

          Komentarz


          • #30
            Salvatore, najpierw trzeba uzgodnić termin :wink:
            Jeśli nie chcecie zrezygnować z radości picia kawy, ale chcecie dbać o zdrowie, rozwiązanie znajdziecie tutaj. www.zbyszek.ganodermakawa.pl

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez Salvatore
              Zamieszczone przez wow
              miałem zaszyt zawitac do osławionego garazu !
              A gdzie ten garaż się mieści?
              Napisz na priv do krzynola, wszystkiego sie dowiesz, warto!
              OII 1,4 TSI CAXA blekmiedzik

              Komentarz


              • #32
                Krzyś dzięki , nie tylko miła atmosfera w garażu ale i wie kiedy ma się pojawić w ASO :lol: aby pomóc.
                Jeśli nie chcecie zrezygnować z radości picia kawy, ale chcecie dbać o zdrowie, rozwiązanie znajdziecie tutaj. www.zbyszek.ganodermakawa.pl

                Komentarz


                • #33
                  Dzisiaj w ASO było fajnie, Zbysiu coś tam zamawiał i się wdał w dyskusje
                  ja podszedłem i "..ooo Pan Krzysiu, co zamawiamy?..." i olali Zbyszka :diabelski_usmiech
                  ale za to rabat dostał duży :szeroki_usmiech
                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                  poprzednie modele:
                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                  Komentarz


                  • #34
                    Krzynol, podnośnik szybki - rulez :wink:
                    Smarowanie wystarczyło :twisted:

                    Zatem kolejny udany mikro-modzik

                    Oczywiście, to wcale nie znaczy, że nie będzie wymiany...
                    Po prostu zrobię to, jak się zrobi cieplej
                    O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
                    Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
                    Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez krzynol
                      ..ooo Pan Krzysiu, co zamawiamy?..
                      Coś dla mnie?
                      Sebastian
                      Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                      Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                      Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                      Wczasy nad morzem - klik

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez 4tech
                        Oczywiście, to wcale nie znaczy, że nie będzie wymiany...
                        Po prostu zrobię to, jak się zrobi cieplej
                        Wojtek a który Ci padł bo u mnie się wala jeden od prawych tylnych drzwi.

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez Deco
                          Wojtek a który Ci padł bo u mnie się wala jeden od prawych tylnych drzwi.
                          Kierowca :|

                          Ale spoko, działa...
                          O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
                          Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
                          Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

                          Komentarz


                          • #38
                            Pierwsza wizyta i już wiem na pewno, że nie ostatnia. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i wrażenie, że nie ma rzeczy której Krzysiek by nie naprawił :wink: .
                            Hamulce ładnie się docierają, a w bagażniku na swoją kolej czekają rozpórki.
                            Pozdrawiam

                            Komentarz


                            • #39
                              Po dzisiejszej wizycie u krzynola mod udany ;lampka od W8 i TPMS zamontowane , pełna profeska ,super atmosfera i ceny jak w biedronce :zlosnik1:
                              (tzn. konkurencyjne) pozdro Krzysiek i do następnego. POLECAM

                              A i jeszcze mam czerwony pierścień zapalniczki
                              Sebastian
                              Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                              Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                              Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                              Wczasy nad morzem - klik

                              Komentarz


                              • #40
                                Rozpórki założone, banan na twarzy, a samochód nie do poznania pod względem prowadzenia. Dzięki Krzysiek i do następnego

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez krystian634
                                  samochód nie do poznania pod względem prowadzenia
                                  naprawdę taka różnica?
                                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                  poprzednie modele:
                                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    krzynol, zdecydowanie tak, mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto się jeszcze waha
                                    auto jest o wiele sztywniejsze i pewniej się prowadzi

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      krystian634, a gdzie kupiłeś rozpórki?
                                      Ja chcę wstawić na przód tylko, chociaż kto wie...
                                      O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
                                      Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
                                      Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        4tech, standardowo na allegro, przednia od TT, a tylne ori RS.
                                        Cały komplet montowaliśmy jednocześnie, więc nie mam porównania jak auto zachowuje się tylko z przednią lub tylko tylnymi.

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Tylnej tak nie odczujesz jak przedniej - największa różnica jest po zamontowaniu samej przedniej, reakcja na skręt i czucie prowadzenia bez porównania do serii czyli bez.

                                          Jak w końcu zamontowaliście przednią? Nitonakrętki czy na przelot?
                                          6Y20VT codename FiA - v.1.5 - 213KM/339Nm
                                          Polecam NETCAR.PL - Opony i Felgi, VAGSerwis.pl

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            na przelot, dziury powiercone, od spodu śruba M8 ładnie się chowa w kielichu
                                            od góry nakrętki samokontrujące i jest cacy
                                            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                            poprzednie modele:
                                            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Przy ewentualnym odkręcaniu trzeba będzie od spodu przytrzymać. To najprostsze rozwiązanie. M8 czy pokusiliście się o M10 bo otworki w rozpórce na M10 pozwalają :twisted:
                                              6Y20VT codename FiA - v.1.5 - 213KM/339Nm
                                              Polecam NETCAR.PL - Opony i Felgi, VAGSerwis.pl

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Wczoraj zakończona kolejna operacja na moim pędzidle. Sprawą oczywiście zajął się sam ordynator kliniki mechatronicznej krzynol :szeroki_usmiech . Montaż halogenów przeprowadzony na dwa razy. Pierwszy dzień - pociągnięcie elektryki (bo niestety w moim autku nie przewidziano halogenów) + wszczepienie samych światełek. Niestety poza brakiem elektryki pojawił się kolejny problem, mianowicie mózg w postaci modułu BORDNETZ nie przetwarzał informacji związanych z nowo wszczepionymi organami w postaci halogenów. Diagnoza ordynatora krzynola mogła być tylko jedna - przeszczep BORDNETZA. Po powrocie do domu zacząłem przeglądać portal za pomocą którego odbywa się handlel tego typu organami. Po paru dniach miałem wreszcie materiał do przeszczepu - 30 bitowy moduł w wersji Highend. Wczoraj ponownie odwiedziłem klinikę u krzynola. Całość poszła sprawnie, mózg w postacci BORDNETZA wszczepiony i komunikacja halogeny - bordnetz odbywa się bez zakłóceń. Odpowiednie kodowania i pacjent może cieszyć się nowym wyglądem i funkcjonalnością. Dodatkowo dr. krzynol zrobił pożądek z układem nerwowym w postaci kabli w silniku i pospinał je razem, żeby nie ulegały uszkodzeniom.
                                                Wielkie dzięki Krzysiu.

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Zamieszczone przez karuzel
                                                  ... sam ordynator kliniki mechatronicznej krzynol :szeroki_usmiech .
                                                  :haha: DOBRE !!!
                                                  Podpisuję się pod tym
                                                  O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
                                                  Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
                                                  Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    Odkurze troche watek :P Mody u Krzysia to zawsze profeska Dawno juz nie bylem ale i tak mega polecam
                                                    Marek



                                                    Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                                    Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X